P0

Kriminalai ir nelaimės

Neramus šeštadienis: sužalojo peiliu, mirė 16-metis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-11


Neramus šeštadienis buvo ir Klaipėdoje, ir regione: švaistytasi peiliais, trylikametį partrenkė automobilis, o 16-metis neaiškiomis aplinkybėms mirė, be gyvybės ženklų į ligoninę atvežtas iš pirties Plungės rajone. Ligoninėje mirė ir 46 metų klaipėdietis.

Klaipėdos policija 22 val. gavo pranešimą, kad Taikos pr. bute yra peiliu perdurtas vyriškis. Įvykio vietoje buvo sulaikytas 45 metų įtariamasis, kuris konflikto metu greičiausiai ir sužalojo nukentėjusį buto šeimininką 49 metų vyrą. Jis paguldytas į Reanimacijos skyrių.

Įtariamajam nustatytas 2,24 prom. girtumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 15.20 val. greitosios med. pagalbos darbuotojai į ligoninę pristatė 13-metį.

Vaikui diagnozuotas galvos sumušimas, jis gydomas Traumatologijos skyriuje. Martyno Vainoriaus nuotr.

Berniukas apie 14.55 val. Taikos pr. ir  Naikupės g. sankryžos pėsčiųjų perėjoje su kitu berniuku, kuriam pagalbos neprireikė, buvo partrenktas automobilio „Opel“, kurį vairavo blaivus 57 metų vyras. Vaikui diagnozuotas galvos sumušimas, jis gydomas Traumatologijos skyriuje.

Penktadienį į Klaipėdos ligoninę iš Debreceno g. namo kiemo pristatytas ir dėl galvos traumos paguldytas 46 metų vyras. Jis šeštadienį apie 17 val. ligoninėje mirė, aiškinamasi vyro mirties priežastis.

Nelaimės regione

Be to, šeštadienį apie 14.15 val. į Šilutės ligoninę kreipėsi ir dėl nudegimų galvoje bei galimai pažeistų kvėpavimo takų paguldytas stebėti 51 metų vyras.

Jis paaiškino, kad tą pačią dieną apie 10.30 val. Šilutėje, Cintjoniškių g. esančioje degalinėje, į savo automobilį užsipylė dujų ir kiek pavažiavęs užsidegė cigaretę, nors ir jautė automobilio salone dujų kvapą. Tik užsidegus cigaretę, automobilio salone įvyko sprogimas, kurio metu jis ir buvo sužalotas.

Mįslingas pranešimas gautas šeštadienį ir iš Plungės rajono.

Pranešta, kad pirtyje, esančioje Berenių k., Babrungo sen. yra 16 metų vaikinas be gyvybės ženklų, galimai vartojęs narkotinių medžiagų. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai jaunuolį gaivino, jis buvo išvežtas į ligoninę, tačiau joje mirė. Aiškinamasi jaunuolio mirties priežastis.

Be to, Plungėje šeštadienį rastas nužudytas 75 metų vyras.

K.M  Čiurlionio g. teismo medicinos ekspertas, apžiūrėjęs lavoną, konstatavo, kad vyrui suduoti ne mažiau kaip 3 smūgiai į galvos sritį, nuo kurių pastarasis ir mirė. Neilgai trukus pareigūnai sulaikė 29 metų įtariamąjį. Jam nustatytas 1,06 prom. girtumas. Pradėtas tyrimas dėl nužudymo.


  2018-11-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt