P0

Kriminalai ir nelaimės

Ieškomas dingęs Raimundas Kocys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-08


Policija ieško be žinios dingusio 64 metų Raimundo Kocio, kuris dar prieš naujuosius, gruodžio 28 d., išėjo iš Kretingos socialinių paslaugų centro ir iki šiol negrįžo.

Vyro požymiai: vidutinio kūno sudėjimo, apie 1,72 m. ūgio, vidutinio ilgumo žilų vešlių plaukų, žila barzda, neturi dešinės akies.

Buvo apsirengęs mėlynos spalvos džinsines kelnes, mėlynos spalvos džinsinę striukę, avėjo masyvius tamsiai rudos spalvos žieminius batus.

Ką nors žinančius apie R. Kocio dingimo aplinkybes ar jo buvimo vietą, prašoma informuoti Veiklos skyriaus vyriaus tyrėją Dalių Daukantą tel. 8 700 64206, arba 112.


  2019-01-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt