P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdiečiui – nemalonumai dėl nelegalių cigarečių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-21


Uostamiestyje patikrinę automobilį pasieniečiai jame aptiko daugiau kaip tūkstantį pakelių cigarečių be banderolių. Klaipėdiečiui vairuotojui už tai gresia tūkstantinė bauda ir mašinos konfiskavimas.

VSAT nuotr.

Pranešama, kad sekmadienio vakarą pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai vienoje Klaipėdos gatvių patikrino automobilį „WV Passat“. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šia mašina gali būti gabenamas nelegalus krovinys. Lietuvoje registruotą automobilį vairavo 39-erių klaipėdietis.

„WV Passat“ bagažinėje pasieniečiai rado 1050 pakelių cigarečių „LM Blue Label“ ir „Parlament Aqua Blue“ be banderolių.

Vairuotojas buvo sulaikytas ir kartu su mašina bei nelegaliu kroviniu pristatytas į Pakrančių apsaugos pasienio rinktinę. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo ir laikymo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė byla.

Klaipėdiečiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Taip pat teismas, kuris nagrinės šią bylą, gali konfiskuoti 2012 m. pagamintą automobilį „WV Passat“.

Po apklausos vyras paleistas, o cigaretės ir automobilis saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.


2019-01-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt