Regionas

Pareigūnai pataria gyventojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-21


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai nuolat rengia prevencinius susitikimus su gyventojais, kurių metu pataria piliečiams pačiais įvairiausiais klausimais.

Pranešama, kad praėjusią savaitę tokio pobūdžio susitikimai surengti Neringoje, kuomet po šv.  Mišių bendrauta su gyventojais apie saugių kaimynysčių steigimą, aptartos įvairios saugumo problemos, priminta, kaip apsisaugoti nuo telefoninių sukčių ir kt.

Policijos nuotr.

Susitikimai su gyventojais sausio mėnesį rengti ir Klaipėdoje.

Pranešama, kad įvyko keturi tokie susitikimai, kurių metu gyventojai įspėti dėl sukčių, užpuolimų, patarta kaip elgtis tokiose situacijose. Taip pat dalyvauta susitikimuose su Saugios kaimynystės grupių gyventojais.


2019-01-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt