Kriminalai ir nelaimės

Per vieną dieną apiplėštos trys moterys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-24


Pietinėje Klaipėdos dalyje siaučia plėšikai. Kone kasdien policija praneša apie užpultas vyresnes moteris, iš kurių pagriebiamos rankinės, pinigai.

Pietinėje miesto dalyje siaučia plėšikai. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Trečiadienį nukentėjo net trys klaipėdietės.

Pranešama, kad apie 11.10 val. prie namo laiptinės durų Vingio g. nežinomas asmuo išplėšė iš 70-metės moters rankų jai priklausantį juodos spalvos odinį rankinuką, kuriame buvo dokumentai, banko kortelė bei apie 50 eurų. Įvykio metu senjorė parvirto ant lauke esančių laiptų.

Nukentėjusiajai padaryta 100 eurų žala. Įtariamojo asmens požymiai: apie 1,80 m. ūgio, liekno kūno sudėjimo, vilkėjo juodos spalvos sportines kelnes, juodos spalvos striukę.

Tą pačią dieną apie 15 val. jau Žardininkų g. 65 metų moteriai iš nugaros nepažįstamas vyriškis griebė už rankinės. Moteriai jos nepaleidus, užpuolikas vieną kartą ranka trenkė moteriai per petį, po ko ši nukrito ant žemės. Padaryta turtinė 96 eurų žala.

Po pusvalandžio apie 15.30 val. Taikos pr. nenustatytas asmuo iš 86 metų senjorės atėmė šviesiai rudos spalvos rankinę, kurioje buvo piniginė su dokumentais ir apie 80 eurų grynųjų pinigų, taip pat raktai ir telefonas. Iš viso padaryta 175 eurų žala.

Užpuoliko požymiai: apie 25-27 m. amžiaus vyras, apie 1,85 m. ūgio, liekno kūno sudėjimo, tiesios laikysenos, buvo apsirengęs tamsiais rūbais.

Neatmestina, jog visais atvejais darbavosi vienas ir tas pats asmuo.

Iš viso per sausio mėnesį pietinėje Klaipėdos dalyje jau apiplėštos 7 moterys, viena jauna moteris nuo plėšiko nukentėjo Melnragėje.


2019-01-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt