Regionas

84 proc. Klaipėdos regiono gyventojų pasitiki policija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-28


Policija skelbia, jog apklausus 3099 15 metų ir vyresnių piliečių dėl gyventojų bendro pasitikėjimo Lietuvos policija, nustatyta, kad 2018 m. 75 proc. šalies gyventojų pasitikėjo Lietuvos policijos pareigūnais ir jų atliekamu darbu.

Tuo tarpu dar didesnį pasitikėjimą pareigūnams išreiškė Klaipėdos apskrities gyventojai – šio regiono angelų sargų profesionalumu pasitiki net 84 proc. apklaustųjų.

“Esame antri Lietuvoje ir nusileidžiame tik Panevėžio apskrities pareigūnams – jais pasitiki net 87 proc. respondentų”, – teigiama policijos pranešime.

Jame taip pat nurodoma, jog net 91 proc. Klaipėdos apskrityje apklaustų asmenų atsakė, kad jaučiasi saugūs savo gyvenamoje vietovėje.

Policijos nuotr.


2019-01-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt