Kriminalai ir nelaimės

Prieš “raganos burtus” – ugnimi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-28


Kretingos teisėjams netrukus teks aiškintis su mistika ir ezoterika susijusius dalykus, dėl kurių kilęs konfliktas tarp kretingiškų kaimynų vienam iš jų uždirbo baudžiamąją bylą.

Prokuratūra praneša apie Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtą ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Apklausos metu kaltinamasis teigė manantis, kad tas kryžius gali būti užburtas ir nukreiptas prieš jo šeimą, todėl ugnimi esą bandė “raganos” burtus išbaidyti. Asociatyvi nuotr.

Teigiama, jog praėjusių metų gegužę, apsvaigęs nuo alkoholio, Kretingos rajono gyventojas, nešinas degančiu deglu ir degiu skysčiu, užsuko į kaimynų kiemą. Padegęs žolę ir betoninius laiptus, išgėręs vyriškis dar ir pagrasino kaimynei.

Bylos duomenimis, nesantaika tarp kaimynų, peraugusi į nusikalstamą veiką, prasidėjo dėl ant medžio pakabinto kryžiaus su vardais, kurie sutapo su kaltinamojo sugyventinės šeimos narių vardais.

Esą kaltinamojo šeima pro savo namų langus kasdien matė juos trikdantį kryžių, o kaimynė nereagavo į prašymus jį nukabinti. Apklausos metu kaltinamasis teigė manęs, kad tas kryžius gali būti užburtas ir nukreiptas prieš jo šeimą, todėl ugnimi esą bandė “raganos” burtus išbaidyti.

Ši istorija buvo rodyta net keliose TV šou laidose, kuriose pusamžė kretingiškė buvo pristatoma kaip menininkė, būrėja bei ezoterikos žinovė. Kaimynai ją dėl to esą praminė ragana.

Kokią bausmę skirti už grasinimą nužudyti “raganą”, nuspręs Kretingos rajono teismas.

Maksimali bausmė už šį nusikaltimą – laisvės atėmimas iki 4 metų.


2019-01-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt