P0

Sveikata

Klaipėdoje paskelbta gripo epidemija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-29


Klaipėdos vadovai išgirdo Visuomenės sveikatos centro (VSC) raginimą: Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu antradienį, sausio 29 d., Klaipėdos mieste paskelbta gripo epidemija.

Sausio 21–27 d. duomenimis, Klaipėdos mieste sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) rodiklis sudarė 185,6 atvejo 10 000 gyventojų. Gripas sudarė 19,9 proc. visų registruotų susirgimų gripu ir ŪVKTI.

Dėl sunkios gripo eigos į Klaipėdos miesto ligonines buvo paguldyti 34 ligoniai, iš jų – 12 vaikų ir 4 nėščios moterys. Martyno Vainoriaus nuotr.

Daugiausiai šie negalavimai į lovas suguldė vaikų iki 17 metų – jie  sudaro 59 proc. visų sergančiųjų. Dėl sunkios gripo eigos į Klaipėdos miesto ligonines buvo paguldyti 34 ligoniai, iš jų – 12 vaikų ir 4 nėščios moterys.

Palyginus su sausio 14–20 d., sergamumas gripu ir ŪVKTI Klaipėdos mieste padidėjo 27 proc., o registruotų gripo atvejų skaičius išaugo 2 kartus.

Pernai gripo epidemija uostamiestyje buvo paskelbta vasario 6 d., o atšaukta kovo 27 d.


  2019-01-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt