Švietimas

Vaikus kviečia pasakų lagaminas „Ropė”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-05


Visą vasario mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) vyks pasakų lagamino „Ropė“ edukacijos priešmokyklinėms ir pradinių klasių vaikų grupėms.

Pranešama, jog pristatymų metu vaikai skaitys ar klausys pasakos, turės galimybę ją suvaidinti pasitelkus pirštinines teatro lėles. Taip pat bus žaidžiamas smagus žaidimas „Ropė“, spalvinami labiausiai patikę pasakos veikėjai. Į užsiėmimus grupės kviečiamos registruotis telefonu (8 46) 366542.

Lagaminas ypatingas, nes jame net septyni knygos „Ropė“ variantai – lietuvių, rusų ir anglų kalbomis spausdintu ir garsiniu formatu; pasakų veikėjai – senelis, senelė, anūkė, šunelis, katytė, pelytė ir  ropė; edukacinės ir spalvinimo užduotys bei kt. priemonės.

Siekiama, kad pasakos ir praktinės užduotys būtų įdomios, patrauklios vaikams, atitinkančios jų interesus. Lagaminas žaismingas, gali keliauti į darželius arba pas kiekvieną į namus.


2019-02-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt