P0

Uostas ir jūra

Vyks pramoginių ir asmeninių laivų techninė apžiūra (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-08


Transporto saugo administracija praneša, kad sudarytas kovo mėnesio pramoginių ir asmeninių laivų techninės apžiūros atlikimo grafikas.

Atkreipiamas dėmesys, kad į nurodytas vietas ir nurodytu laiku bus vykstama tik tuo atveju, jei bus pageidaujančiųjų atlikti techninę apžiūrą. Pageidavimą dėl techninės apžiūros atlikimo galima išreikšti likus ne mažiau kaip 2 darbo dienoms iki nustatytos datos užsiregistruojant internetu, pateikus nustatytos formos prašymą arba informavus grafike nurodytais telefonais.

Klaipėdoje ir  Šilutėje registruotų laivelių apžiūra vyks:

Klaipėda, Senoji Smiltelės g. 2 (Smeltalės up.) 03.07 9.00–11.00 8 616 19 352,

Uosto vidus kompas

8 611 34 516

Šilutė, Uosto g. 11 (Šyšos up.) 03.21 10.00–11.00

Daugiau informacijos – čia.


2019-02-08

4 komentarai “Vyks pramoginių ir asmeninių laivų techninė apžiūra”

  1. Kažkas nenormalaus su tomis valčių tehnikinėmis.. Norejau prasieiti tech apžiūrą ir kaip manot? Taip ir vėl įstatymai keitėsi.. nežinau kodėl bet mano valtelei kinietis nurodes 5ias sėdimas vietas, nors daugiau 3jų žmonių neplaukčiau, o optimaliausia 2se, o plaukiu praktiškai visada vienas. Praeita tech apžiūrą užteko 1os gelbėjimosi liemenės, nes plaukiu vienas…Ir kaip manot šiemet? ogi reikia visų 5ių ir plaukdamas turiu temptis taip pat visas 5ias! Esu verčiamas pirkti dar 4ias liemenes ir tampytis jas su savim nors plaukiu ir bunu valtelėje vienas. Žmonės kas per briedas su mūsų įstatymais, kada baigsis žmonių apiplėšinėjimas.

  2. Technine apziura atliekama transporto priemonem. Transporto priemone – tai irenginis pervezti krovinius arba keleivius. Pramoginis laivas skirtas PRAMOGAI o ne keleiviu araba kroviniu vezimui. Technine apziura siuo atveju net pagal LR istatimus atliekama neteisetai.

  3. Nežinau nė vienos valstybės kur pramoginiams ir asmeniniams laivams būtų atliekama kažkas panašaus. Atrodo kaip pinigų melžimas, nieko daugiau.
    Kas žinote, gal galite apšviesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt