Kriminalai ir nelaimės

Nukentėjo du automobiliai, vairuotoja buvo girta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Chuliganai vieną automobilį Klaipėdoje apipurškė dažais, o vagys Palangoje nuo brangaus “Porche” “numovė” žibintus. Tuo metu girta moteris prie automobilio vairo sėdo iš ankstyvo ryto.

Sekmadienį į policiją kreipėsi 30-metė klaipėdietė, kuri nurodė, jog Budelkiemio g. daugiabučio kieme pastebėjo galimai iš chuliganiškų paskatų išpaišytą savo  automobilį “Honda Civic”.

Purškiamais raudonais dažais buvo sugadintos kairės pusės priekinės ir galinės durelės, kairysis galinis sparnas, galinis bamperis. Žala tikslinama.

O štai Palangoje Vanagupės g. tą pačią dieną apie 18.10 val. pasigesta abiejų automobilio “Porche Cayenne Diesel” priekinių žibintų. Padaryta 2000 eurų žala.

Be to, ryte apie 9.30 val. netoli Palangos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį “Opel Antara”, jo 43 metų vairuotojai nustatytas 2,34 prom. girtumas.


2019-02-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt