Kriminalai ir nelaimės

Dingusiais paskelbti nepilnamečiai atsirado

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-03-06


Policija pranešė apie pirmadienį iš mokyklos negrįžusius du paauglius. Dėl to antradienį į policiją kreipėsi susirūpinusios jų mamos.

Jos pranešė, kad sūnūs negrįžo ir mokyklos, esančios Gedminų g. Iš kurios konkrečiai mokyklos dingo berniukai, policija teigė dėl duomenų apsaugos neturinti teisės skelbti.

Gedminų g. yra įsikūrusi Gedminų ir „Santarvės” progimnazijos bei „Vėtrungės” gimnazija. Tačiau „Atviros Klaipėdos” žurnalistei susisiekus su visų trijų minėtų  mokyklų vadovais nė vienas iš jų apie moksleivių dingimą nieko nežinojo. Tokios informacijos neturėjo ir netoli esančios Hermano Zudermano gimnazijos atstovė.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Jūratė Albrektienė „Atvirai Klaipėdai” sakė, jog vienas iš vaikinų antradienio vakare su artimaisiais buvo trumpam susisiekęs telefonu.

Netrukus policija pranešė, kad paskelbti dingusiais nepilnamečiai trečiadienį atsirado, jie yra gyvi ir sveiki.

Ką berniukai dvi dienas veikė ir kur jie buvo –  nesiskelbiama. Vienam iš buvusių pradingėlių jau yra 15 metų, kitam – greitai sukaks.


2019-03-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt