P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas su kilogramu kanapių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-14


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai praneša su įkalčiais sulaikę asmenį, kuris uostamiestyje, kaip įtariama, dideliais kiekiais platino narkotinę medžiagą – kanapes.

Narkotikų platintojas – jau 11 kartų už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą bei plėšimus teistas liūdnai pagarsėjusio daugiabučio Minijos g. gyventojas.

2017 m. už viešosios tvarkos pažeidimą nuteistam asmeniui bausmės vykdymas atidėtas ir jam buvo paskirta probacija. Nuteistasis taip pat buvo įpareigotas dirbti ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

Vyras buvo sulaikytas 2018 m. gruodžio mėn. pradžioje, likus 5 d. iki išregistravimo iš probuojamųjų asmens duomenų registro. Kratos sulaikytojo bute metu pareigūnai rado daugiau nei 1 kg pardavimui paruoštų ir nesufasuotų kanapių bei galimai kitų kvaišalų. Įtariamasis suimtas.


2019-03-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt