P0

Sportas

Klaipėdos pareigūnai – antri tarp šalies policininkų plaukikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-20


Klaipėdos apskrities pareigūnai ir toliau skina laurus Lietuvos policijos sporto varžybose: komisariato plaukikai iš antradienį vykusių Lietuvos policijos pareigūnų plaukimo varžybų parsivežė sidabro ir bronzos apdovanojimus.

Iš septynių uostamiesčio policijos pareigūnų sudaryta komanda tarp apskričių užėmė garbingą antrąją vietą, nusileisdama tik Kauno policininkams.

O štai Klaipėdos miesto pareigūnas, Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus tyrėjas Vitalij Vasiljev pasipuošė bronzos medaliu asmeninėje įskaitoje.

Iš septynių uostamiesčio policijos pareigūnų sudaryta komanda tarp apskričių užėmė garbingą antrąją vietą, nusileisdama tik Kauno policininkams. Policijos nuotr.


2019-03-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt