P0

Kriminalai ir nelaimės

Patiklų vyrą apgavo du kartus?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-10


Klaipėdos policijos pareigūnams teks aiškintis du neįprastus, kiek mįslingus sukčiavimo atvejus.

Antradienį į policiją kreipęsis 58 metų vyras papasakojo, jog dar kovo 26 d. du vyrai, kurių vardų neįvardijo, įkalbėjo jį vykti į Telšius neva dėl darbo sutarties pasirašymo. Kitą dieną, kovo 27-ąją, minėti asmenys nukentėjusįjį nuvežė į Plungę, kur jis, galimai įkalbėtas pažįstamų, banke paėmė 15 000 eurų paskolą. Nukentėjusiojo teigimu, vyrai visus pinigus iš jo paėmė dėl galimo įdarbinimo, tačiau daugiau minėti asmenys su juo nesusisiekė, pinigų vyras iki šiol neatgavo.

Negana to, paaiškėjo, jog tai ne pirmas atvejis, kai patiklus vyras apgaunamas. Jo teigimu, dar vasario 20 d. namo kaimynė jį irgi esą įkalbėjo iš mobiliųjų telefonų salonų Klaipėdoje paimti savo vardu 4 mobilaus ryšio telefonus, žadėdama už juos mokėti. Moteris, pasak vyriškio, jį apgavo, už telefonus nemoka ir jų negrąžina.


  2019-04-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt