P0

Regionas

„Kaminukas“: Klaipėdos regione tvarkomasi geriausiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-12


Aplinkosauginės akcijos „Kaminukas“, vykdytos nuo vasario 1 iki kovo 31 d., metu aplinkosaugininkai surengė 193 reidus, per kuriuos patikrinta 500 fizinių asmenų ir 470 ūkio subjektų.

Pranešama, kad akcijos laikotarpiu visuose šalies regionuose buvo tikrinami nedideli ūkio subjektai ir fiziniai asmenys, užsiimantys autotransporto technine priežiūra, ardymu, remontu ar vykdantys kitą panašią veiklą.

Aplinkos apsaugos pareigūnai domėjosi, ar minėtuose objektuose veikla vykdoma legaliai, ar šildymui naudojamas tinkamas kuras bei kaip yra tvarkomos susikaupusios atliekos.

Per surengtus reidus nustatyti 126 pažeidimai ir paskirta baudų, kurių bendra suma siekia 5710 eurų.

Dažniausiai asmenys bausti už atliekų (skudurų, plastiko, tepalų ir kt.) deginimą, neapskaitytas atliekas, atliekų nerūšiavimą, surinktų pavojingų atliekų talpų netinkamą ženklinimą arba neženklinimą.

Pranešama, jog daugiausiai pažeidimų – 60 – fiksuota Šiaulių regione, o mažiausiai – Klaipėdos regione. Čia nubaustas vos vienas pažeidėjas.


  2019-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt