P0

Kriminalai ir nelaimės

Šunys aptiko narkotinių medžiagų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-04


Palangoje vienas vairuotojas partrenkė moterį, kiti vežėsi vadinamosios žolės. Augalinės kilmės draudžiamųjų medžiagų tarnybinis šuo aptiko ir klaipėdiečių vaikinų automobilyje.

Policija parneša, kad ketvirtadienį apie 14 val. Palangoje Vytauto g. automobilis partrenkė 77 m. amžiaus moterį, kuriai medikai diagnozavo žąstikaulio lūžį. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo blaivus.

Augalinės kilmės narkotinių medžiagų rasta ir Klaipėdos priemiestyje Kairių g. prie marių stovėjusiame automobilyje. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Penktadienį 10 minučių po vidurnakčio kurorto Druskininkų g. patruliuojantis ekipažas gyvenamojo namo kieme pastebėjo nesaugiu greičiu važiuojantį automobilį BMW. Apžiūros metu pareigūnai pas automobilio keleivius rado žalsvos augalinės kilmės medžiagos, asmenys sulaikyti ir pristatyti į Palangos policijos komisariatą.

Po valandos apie 1 val. Ronžės g, pareigūnai patikrino „Peugeot” automobilio vairuotoją ir keleivius.

Tarnybinis šuo Gėris lauke po automobilio galinės pusės keleivio durelėmis aptiko sulankstytą 10 eurų banknotą su baltos spalvos milteliais, galimai narkotinėmis medžiagomis, o automobilio salone, sėdynės kišenėje rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga. Asmenys pristatyti į Palangos policijos komisariatą.

Augalinės kilmės narkotinių medžiagų rasta ir Klaipėdos priemiestyje Kairių g. Čia Patrulių rinktinės pareigūnai patruliuodami kartu su tarnybiniu šunimi Troja ties Kuršių mariomis pastebėjo automobilį VOLVO, prie kurio stovėjo trys vyrai. Jie, pamatę policiją, ėmė elgtis įtartinai.

Tikrinant automobilį, Troja savo elgesiu parodė, jog automobilyje galimai esama draudžiamų medžiagų. 22 metų vaikinas parodė, jog vairuotojo sėdynėje, tarp atlošo ir sėdimos dalies slepia augalinės kilmės medžiagą. Jis sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos apskrities policijos komisariatą.


2019-05-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt