P0

Kriminalai ir nelaimės

Tarp dokumentų įspraudė 20 eurų kyšį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-08


Nors policija teigia nuolat pranešanti apie skaudžias pasekmes, siūlant ar duodant policijos pareigūnams kyšį, vis tiek dar atsiranda vairuotojų, bandančių tokiu būdu „išspręsti reikalus“.

Trečiadienį Klaipėdoje, Minijos g. Kelių policijos tarnybos pareigūnai sustabdė automobilį „Toyota Sienna”, kurios 59 m. vairuotojas nesegėjo saugos diržo. Pareigūnui paprašius automobilio ir asmens dokumentų, vairuotojas, tikėdamasis išvengti administracinės atsakomybės, tarp dokumentų įdėjo 20 eurų banknotą.

Bauda už važiavimą nesegint diržo yra nuo 30 iki 50 eurų, nebaustas vairuotojas galėjo tiesiog gauti pusę minimalios baudos – 15 eurų ir važiuoti namo.

O dabar jam gresia ne tik protokolas už diržo nesegėjimą, bet ir baudžiamoji atsakomybė už pareigūno papirkimą. Už tai numatyta maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki 4 metų.


  2019-05-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt