Regionas

Gargždiškiai paminėjo Europos dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-09


Minint Europos dieną ketvirtadienį J. Lankučio viešoji biblioteka tradiciškai sukvietė visus miestelėnus ir miesto svečius ją švęsti drauge.

Šiųmetė šventė – jubiliejinė, nes Lietuva švenčia buvimo Europos Sąjungoje 15 metų sukaktį. Pirmą kartą šią dieną Gargždai ėmė švęsti dar 2004 metais.

Renginio metu buvo galima susipažinti su ES aktualijomis, organizatoriai kvietė gegužės 26 d. balsuoti Europos Parlamento rinkimuose. Europos regionų komiteto atstovė Andželika Šakinienė rajonui perdavė tris svarbias žinias: kvietimą visoms savivaldybėms atkreipti dėmesį į  aplinkosaugą, neįgaliųjų ir socialinę atskirtį patiriančių vienišų žmonių integraciją į visuomenę bei jaunimo verslumo skatinimą.

Aikštėje prie J. Lankučio viešosios bibliotekos ir Gargždų kultūros centro šventinis šurmulys tęsis iki pat vakaro. Miestiečiai ir svečiai turi progą apsilankyti „Eurojomarke“, kuris prasidėjo vidurdienį, ir įsigyti sau patinkančių tautodailės dirbinių, pabendrauti su pačiais kūrėjais. Šventės metu netrūks ir įvairių edukacijų bei mini viktorinų su prizais.


2019-05-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt