P0

Regionas

Dreverna pasitiko vasarą (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-13


Šeštadienį oficialų vasaros sezoną atidarė Dreverna. Čia, mažųjų laivų uoste, jau trečius metus iš eilės surengtas „Vėjo“ festivalis , į kurį susirinko gausus dalyvių skaičius – automobilių eilė driekėsi iki pat Priekulės.

Smarkaus vėjo neišsigandę šventės dalyviai neturėjo kada nuobodžiauti: vaikai galėjo dūkti burbuliatoriuje, taip pat buvo galima išvysti parasparnių pasirodymus bei laimėti skrydį vienu iš jų. Buvo spalvinamos vėtrungės, vyko vėjo aitvarų šventė.

Šventės metu buvo galima pasigrožėti ir senovinių automobilių klubo „Seni kibirai“ eksponatais, o vakarop Priekulės Ernsto Vicherto mėgėjų teatro aktoriai kvietė visus į tik Mažajai Lietuvai būdingos ketvirtos valandos kavos gėrimo tradicijos pristatymą. Festivalio metu veikė ir didelė prekybininkų mugė.

Susiburti ant prieplaukos krantinių masino ir pagrindinis šventės atidarymo akcentas – laivų paradas. Iki pat vėlaus vakaro, kol festivalio pabaigą vainikavo fejerverkai, susirinkusiuosius Drevernos svečius linksmino Iglės, Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės bei „Rondo“ dainos.


  2019-05-13

  3 komentarai “Dreverna pasitiko vasarą”

  1. Vigis ieško-neranda jūrinės valstybės šaknų Lietuvoje. Vilniuje, pas pirmininkus ir agronomus, jei dar į Kauną jų neiškėlė – ten tikrai rasi 🙂 Kai agronomai panorės, kad tokie jūrinės valstybės atributai kaip pramoginė laivyba, vaikų vandens sportai, smulkūs jūriniai verslai ir pas jus Šanchajuje atsirastų – tada ir bus.

  2. Rado kuo girtis.Vasara ,matai,pasitiko.Totalus fotosopas.Klastote.Raudonos trinkeles,gelzbetonines krantines.zibintai.Ir visa tai Drevernoj? Ka jus norite apgauti.Klaipedoje,jurinej Lietuvos sostinej Smilteles” Sanchajus” o cia tipo raudonos trinkeles.KLAUNAI.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt