P0

Miestas

Pareigūnai pagelbėjo mamai, skubėjusiai su kūdikiu į ligoninę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-20


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša gavęs nuoširdžią mamos, ponios Dianos, padėką už pagalbą Vilties bėgimo metu, kai mieste buvo apribotas eismas.

„Labai norėčiau padėkoti policijos pareigūnams už greitą reagavimą į mano pagalbos šauksmą. Sekmadienį, apie 14 val., su kūdikiu, kuris staiga pasijuto labai blogai, skubėjome į Vaikų ligoninę, tačiau dėl bėgimo niekaip negalėjome rasti atidaryto kelio. Privažiavus prie Klaipėdos autobusų parko posto ir paklausus, kaip nuvažiuoti iki Vaikų ligoninės, pareigūnas be jokių klausimų ir labai operatyviai palydėjo mus iki ligoninės. Spėta laiku, kūdikėlis jau išleistas. Iš išgąsčio net nepaklausiau pareigūnų vardų ir pavardžių, truputėlį gėda, kad nežinau, kam padėkoti už tokį žmogiškumą, operatyvumą, profesionalumą, nuoširdumą. Dar kartą širdingas Ačiū“, – rašo padėkos autorė.

Dėl Vilties bėgimo ir simbolinio Baltijos kelio sekmadienį Klaipėdoje buvo draudžiamas transporto eismas abiem tiltais. Martyno Vainoriaus nuotr.

Išsiaiškinta, kad mažyliui ir jo mamai padėjo Kelių policijos tarnybos pareigūnai Eurelijus Jankauskas ir Vaidas Lukšas.


2019-05-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt