P0

Regionas

Kretinga kviečia panaktinėti su muzikuojančiu jaunimu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-27


Pirmoji vasaros diena, apie 300 jaunų žmonių, šiltas vakaras nusileidus saulei, 1000 jaukiai šviečiančių lempučių – taip kartu pradėti vasarą birželio 1 dieną kviečia jaunieji kretingiškiai.

Kamilės Klapatauskaitės nuotr.

Čia nuo 22 val. papėdėje prie Vaidilos skulptūros, šalia Kretingos rajono kultūros centro prasidės muzikinis vakaras –  „Ateities Kretingos“ – dvi savaites truksiančios miesto šventės – įžanginis renginys.

Trečius metus vykstantis renginys „K r e a t y v a s“ skirtas visiems – tiek jauniems, tiek vyresniems, norintiems prisiminti jaunystės dienas su dainomis gamtoje.  Jo metu pasirodys ir savo muziką gimtajam miestui dovanos talentingiausias Kretingos vietinis jaunimas – mokiniai ir sugrįžtantys studentai, iš viso dešimt atlikėjų ir grupių.


2019-05-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt