P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinė kolegija – tarp 25 geriausių aukštųjų mokyklų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Klaipėdos valstybinė kolegija praneša patekusi pagal tarptautinę U–Multirank vertinimo sistemą tarp 25 geriausiai pasaulyje įvertintų aukštųjų mokyklų.

Klaipėdos valstybinė kolegija puikiai įvertinta pagal studijų programose nustatytą praktikų trukmę ir praktikas atlikusių studentų skaičių, taip pat pagal dėstytojus praktikus bei parengtus baigiamuosius darbų, bendradarbiaujant su įvairiomis organizacijomis.

U–Multirank – tai alternatyvi aukštųjų mokyklų palyginimo sistema, kurioje dalyvauja 1711 aukštųjų mokyklų iš viso pasaulio.

U-Multirank duomenis surenka iš sistemoje dalyvaujančių institucijų, tarptautinių bibliometrinių ir patentų duomenų bazių, nacionalinių duomenų bazių ir iš daugiau nei 100 000 dalyvaujančių aukštųjų mokyklų studentų apklausų.


2019-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt