P0

Vasara

„Sveika, Neringa!” kviečia atvykti viešuoju ar vandens transportu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Jau šį savaitgalį, birželio 7-9 dienomis, gražiausiame Baltijos pajūrio kurorte vyks sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa!” Šiais metais festivalis vyks Juodkrantėje – gyvenvietėje, kurioje ir prasidėjo Neringos kurortinės tradicijos.

Atsižvelgiant į tai, kad Juodkrantėje ypatingai trūksta automobilių statymo vietų, šventės svečiai kviečiami rinktis alternatyvų atvykimo į Neringą transportą.

Šventinius įspūdžius tikrai praturtins keleivinis keltas, plaukiantis maršrutu Dreverna-Juodkrantė-Dreverna. Birželio 7 bei 8 dienomis numatomi ir papildomi šio keleivinio kelto reisai iš Drevernos į Juodkrantę – 19 val. ir iš Juodkrantės į Dreverną – 24 val. (po koncertų).  Plaukimas iš Drevernos į Juodkrantę užtrunka vos 20 minučių, tad Neringa kviečia automobilius palikti kitame krante.

Maršrutu Klaipėda-Juodkrantė plukdo ir istorinis laivas „Forelle“. Palmiros Mart nuotr.

Daugiau apie keltą ir kitus jo išvykimo laikus www.drevernosbilietai.lt.

Savaitgalį numatomi papildomi autobusų, vežančių vietinio susisiekimo (priemiestinio) maršrutais, reisai.

Birželio 7-ąją papildomas autobusas maršrutu Juodkrantės stotelė „Raganų kalnas“-Smiltynė (Naujoji perkėla) numatomas po atlikėjos Monique koncerto. Birželio 8-ąją po Andriaus Mamontovo koncerto autobusai iš stotelės „Raganų kalnas“ veš tiek į Smiltynę, tiek į Nidą. Planuojama koncertų pabaiga – 23 val. Daugiau autobusų išvykimo laikų visitneringa.com.

Nors automobilius Neringos savivaldybė ragina rinktis kaip neišvengiamybę, atvykusius savo transporto priemonėmis kviečiama jas statyti numatytose teritorijose greta Gintaro įlankos (stovėjimo vietas žymės kryprodės). Šventinėmis dienomis gyvenvietės L. Rėzos gatvėje bus ribojamas greitis.

Šeštadienį ir penktadienį nuo 19 val. maršrutu Gintaro įlanka-futbolo stadionas kursuos nidiškiams puikiai žinomas traukinukas (kaina – 2 eurai suaugusiems ir 1 euras vaikams). Šiomis dienomis Juodkrantėje pavėžėjimo paslaugas teiks „tuktukai“.

Neringos savivaldybė primena, kad maršrutu Klaipėda-Juodkrantė plukdo ir istorinis laivas „Forelle“. Daugiau informacijos www.forelle.lt

Šių metų vasarai grįžo „Pajūrio ekspreso“ traukiniai, organizuojantys pavėžėjimą į visas Neringos gyvenvietes.

Festivalio „Sveika, Neringa!” programa – čia. 


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt