P0

Švietimas

Įvertintos KVK inžinerinės studijų programos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-10


Klaipėdos valstybinei kolegijai (KVK) – dar vienas svarbus įvertinimas. Jos rinkos poreikius labiausiai atitinkančios inžinerinės krypties studijų programos apdovanotos „Investor‘s Spotlight“ kokybės ženklais. Šie asociacijos „Investors Forum“ ir „Investuok Lietuvoje“ įsteigti apdovanojimai įteikti tarptautinės konferencijos „Baltic Investors Forum 2019“ metu.

Pranešama, jog šiais metais visas dėmesys buvo skiriamas regionams. Į programų peržiūrų darbo grupes įsitraukė atstovai iš daugiau nei 40 skirtingų užsienio ir vietinio kapitalo įmonių Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

Švietimo vidus

Iš viso buvo išdalinti 8 „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklai. Tarp laimėtojų atsidūrė ir penkios Lietuvos švietimo įstaigų inžinerinės krypties studijų programos.

KVK užsienio investuotojų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įvertinimo sulaukė po nuodugnios studijų ir profesinio mokymo programų peržiūros, inicijuotos užsienio plėtros agentūros ,,Investuok Lietuvoje“. „Investors‘ Spotlight“ iniciatyva siekiama sustiprinti bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų ir verslo.

Skelbiama, jog kolegijos Informatikos inžinerijos studijų programos atstovai geba efektyviai bendradarbiauti su verslu, o vertinimo metu verslo atstovų išsakyti lūkesčiai atsispindėjo parengtuose rekomendacijų įgyvendinimo planuose ir jau įgyvendintuose studijų programos bei  studijų proceso pokyčiuose.

„Didėjant gamybos įmonių skaičiui Lietuvoje, auga ir kvalifikuotų specialistų poreikis. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu užtikrinti, kad išsilavinimą gavę asmenys turėtų rinkoje paklausių žinių ir įgūdžių. Tai pasiekti galima tobulinant studijų programas ir keičiant jas, atsižvelgiant į rinkos reikalavimus”, – rašoma KVK pranešime spaudai.


2019-06-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt