P0

Švietimas

Pristatys knygą vaikams apie džiazo pradmenis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-13


Birželio 18 dieną, kitą antradienį, 16.30 val. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks pirmosios lietuvių autorių knygos apie džiazo istoriją vaikams pristatymas. „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!

Tai gausiai iliustruota, nuotaikinga knyga kartu su kūrybinėmis užduotimis vaikams, natomis ir muzika. Pridėtoje laikmenoje – garsinėje knygos medžiagoje – žinomiausi džiazo muzikos standartai, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studijos „Junior City Jazz“ vaikų atliekamos populiarios džiazo melodijos, pamokos, kaip svinguoti, pagrindiniai džiazo muzikos terminai.

Viljamo žaidimų kambaryje – muzikiniai žaidimai, ritminės užduotys, klausimai, kryžiažodžiai, piešiniai spalvinimui, džiaziniai prasidainavimai, o taip pat, trumpa informacija apie tai, kaip naudotis natomis, kas yra svingas bei bliuzas.

Švietimo vidus

Knygos pasakojimas – kelionė kartu su puikiaisiais diksilendo muzikantais, kurie įkliuvo į burtininkės pinkles ir… tapo indaujoje, vardu Luiziana, gyvenančiais stalo įrankiais. Pasakojimas yra apie tai, ką teko patirti ir nuveikti stalo įrankių kompanijai, kad ji vėl taptų sėkmingu diksilendu.

Knyga – daugiasluoksnė, skirta 4–12 metų vaikams, taip pat ir pedagogams, o ir šeimų laisvalaikiui. Tai gausiai ir išradingai iliustruotas leidinys, kviečiantis išlaisvinti muziką savyje, džiaugtis, improvizuoti ir muzikuoti.

Knyga – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas. Jos autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas. Knygos iliustratorė – Monika Šlančauskaitė Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, UAB „Reborda“, Loreta Tallat-Kelpšienė, UAB „Kvarta“.


2019-06-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt