Regionas

Per dvi avarijas nukentėjo penki žmonės ir dviejų mėnesių kūdikis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-16


Penktadienį ir šeštadienį Vakarų Lietuvoje per du eismo įvykius nukentėjo žmonės, tarp kurių – ir dviejų mėnesių kūdikis. Sužalotieji gydomi Klaipėdos ligoninėse.

Penktadienį 7.50 val., Stančių kaime Klaipėdos r. susidūrė automobilis „Seat Toledo“, kurį vairavo 20-metis vaikinas, ir „VW Passat“, prie kurio vairo sėdėjo 44 metų vyras. Kartu su juo važiavo 49 metų moteris. Įtariama, kad automobilis „Seat“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais važiavusiu automobiliu.

„Seat Toledo“ virš priekinio prietaisų skydelio vairuotojo pusėje buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas, tad spėjama, kad eismo įvykio metu vairuotojas galimai juo naudojosi. Visi trys avarijos dalyviai patyrė sužalojimų ir buvo paguldyti  į Klaipėdos ligoninę.

Dar skaudesnė nelaimė nutiko šeštadienį. 11.45 val. kelyje Plungė – Plateliai, ties ženklu 11 km iki Šaltojo karo muziejaus, Pauošnių kaime susidūrė automobiliai „Suzuki“ ir „VW“.

73 metų „Suzuki” vairuotoja, sukdama iš pagrindinio kelio į kairę, šalutinį kelią, greičiausiai nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Passat“, kurį irgi vairavo moteris. Automobiliams susidūrus, nuo smūgio „VW Passat“ trenkėsi į šalia stovėjusį automobilį „Toyota Rav 4“, o nuvažiavęs nuo kelio – dar ir į pakelės atitvarus.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Suzuki“ vairuotoja, kuriai nustatytas raktikaulio lūžis, dauginiai šonkaulių lūžiai, plaučių kontuzija, blauzdikaulio lūžis, stuburo slankstelio lūžis, dilbio ir plaštakos sumušimai. Ligoninėje paimtas kraujo mėginys alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Moteris gydoma Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyriuje.

Taip pat nukentėjo ir automobilyje „VW Passat“ važiavusi 19-metė keleivė bei jos 2 mėnesių kūdikis. Mergytė irgi gydoma Klaipėdoje. „VW“ vairuotoja buvo blaivi.

 

 


2019-06-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt