P0

Kriminalai ir nelaimės

Penkiolikmetis „žolės” pasiūlė žvejojusiems policininkams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-18


Kuriozinė situacija nutiko Klaipėdoje vėlų pirmadienio vakarą.

Likus pusvalandžiui iki vidurnakčio prie Malūno tvenkinio ne tarnybos metu žvejojusiems trims jauniems uostamiesčio patruliams penkiolikmetis vaikinukas pasiūlė įsigyti narkotinių medžiagų.

Jis pats užkalbino neuniformuotus pareigūnus, klausdamas, ar šie nenorėtų nusipirkti „žolės“. Pastariesiems pasiteiravus apie kainą, sužinojo, kad prašoma 10 eurų už 1 gramą. Pareigūnai paprašė „pardavėjo“ atnešti tiek, kiek turi, ir liko jo laukti. Jie nelabai tikėjosi, kad nepilnametis sugrįš, tačiau šis netrukus grįžo.

Penkiolikmetis „žolės” pasiūlė prie Malūno tvenkinio žvejojusiems pareigūnams. Palmiros Mart nuotr.

Vaikinas nurodė suradęs iš viso 7-8 gramus. Patruliai bemat apie kuriozinį atveją informavo kolegas, kurie paauglį sulaikė ir pristatė į policijos komisariatą.

Atlikus dalinę apžiūrą, nepilnamečio kišenėse rasti keturi pakeliai su augaline, greičiausiai narkotine, medžiaga. Vieną pakelį jis jau buvo pardavęs savo „pirkėjams“.

Ištirta, ar vaikinukas pats nebuvo apsvaigęs. Tyrimo rezultatų laukiama.

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus nusikaltimo nepradėtas, kadangi paauglys – per jaunas būti patrauktas už tai baudžiamojon atsakomybėn. Pabendravęs su policijos pareigūnais, jis perduotas tėvams.

Klaipėdos pareigūnai stengiasi išsiaiškinti, iš kur nepilnametis galėjo gauti kvaišalų.


2019-06-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt