P0

Vasara

Nidoje – paplūdimio tinklinio varžybos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-19


Ilgąjį Joninių savaitgalį Neringoje vyks ne tik folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, bet ir  Neringa FM organizuojamas mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras.

Neringos vasarotojai kviečiami dalyvauti 3 prieš 3 formato paplūdimio tinklinio turnyre, kuris vyks Nidos šiauriniame paplūdimyje.

Organizatoriai  skelbia, jog šiais metais priimta taisyklė, kad komandose negali žaisti daugiau nei vienas profesionalus tinklininkas ar tinklinio treneris. Registruotis turnyre gali bet kas – tiek  vyriškos, tiek moteriškos, tiek mišrios komandos. Keturiose paplūdimio tinklinio aikštelėse šeštadienį vyks žaidimai grupėse, o sekmadienį – atkrintamosios varžybos, finalai bei šventinė apdovanojimų ceremonija.

Joninių savaitgalio tinklinio turnyras – tai artėjančio paplūdimio tinklinio, teniso ir muzikos festivalio „Neringa FM Beachball FEST“ preliudija, kurioje susirinks kiečiausi šalies paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjai bei muzikos entuziastai. Registracija į šio sporto festivalio turnyrus jau pradėta, daugiau informacijos – čia.

Šiauriniame Nidos paplūdimyje vyks ir trumpiausių naktų vakarėlių ciklas, kur susirinkusiems bus galima sušokti pirmus vasaros šokius po atviru dangumi, skambant šiuolaikinės elektronikos muzikai. Čia pirmą kartą pasirodys nauja Neringa FM DJs komanda: Adomas Pėkis, Aurimas Vilkišius, Ramūnas Pranauskas ir Tomas Vėjas.


2019-06-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt