P0

Konsultacijos

Pareigūnai pataria saugoti savo namus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-19


Trečiadienį, minint Prevencijos dieną Europoje, vyksta Vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos renginiai, kuriais siekiama didinti žmonių sąmoningumą ir suteikti informacijos, kaip apsaugoti savo būstus nuo vagysčių.

Policijos nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir policijos rėmėjai ne tik Klaipėdoje, bet ir Plungėje susitinka su gyventojais ir stengiasi atsakyti į visus su apsisaugojimu nuo ilgapirščių susijusius klausimus.

Bendruomenės pareigūnai lankosi žmonių susibūrimo vietose: uostamiesčio paplūdimių prieigose, prekybos centruose ir jų prieigose, Plungės Senamiesčio aikštėje, bendrauja su gyventojais ir miesto svečiais turto apsaugos klausimais, supažindina su dažniausiai pasitaikančiais įsibrovimo į gyvenamąsias patalpas būdais ir apsisaugojimo nuo jų galimybėmis.

Klaipėdoje iki 17.30 val. pareigūnai trečiadienį visus norinčiuosius kviečia susitikti bei pasikonsultuoti prekybos centre BIG.


2019-06-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt