P0

Sportas

Teatro aikštė virs tinklinio aikštele

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-27


Šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį, visi, atvykę į Klaipėdos senamiesčio širdyje esančią Teatro aikštę, galės pasijusti tarsi paplūdimy  – čia vyks Tarptautinis moterų paplūdimio tinklinio turnyras „Amber cup – Kredito garantas”.

Aikštėje įrengtoje arenoje su 500 vietų tribūnomis klaipėdiečiai ir miesto svečiai nuo pat ryto (9 val.) iki vakaro (22 val.) dvi dienas galės stebėti stipriausių Europos komandų iš Austrijos, Baltarusijos, Čekijos, Latvijos, Izraelio, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos ir kt. pasirodymus.

Organizatoriai skelbia, jog tarp rungčių vyks įvairūs žaidimai ir viktorinos žiūrovams, o nugalėtojai bus pamaloninti rėmėjų prizais.


2019-06-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt