Spyglys

Vasara užklupo netikėtai*

Spyglys
2019-06-27


Kaip kasmet tradiciškai kelininkus netikėtai užklumpa žiema, tiems nespėjant sureaguoti į vis rečiau pajūry pasitaikančią sniego dangą, taip šiemet netikėtai vasara užklupo Klaipėdos miesto savivaldybės klerkus, atsakingus už tvarką mieste ir pajūry.

Takus Melnragėje miesto tvarkdariai pažadėjo baigti tvarkyti tik po dviejų savaičių, t.y. vidurvasarį.

Pilietiškai klaipėdietei „Atviroje Klaipėdoje” pasidalinus vaizdais, kaip po Joninių atrodo takeliai, vedantys į moterų paplūdimį I Melnragėje, supyko pats svarbiausias miesto Tvarkdarys ir puolė redakcijai siųsti visai kitokius vaizdelius, teisindamasis neva ilgomis darbų pirkimo procedūromis.

Visgi skeptiškajam Spygliui neatrodo, jog nuo kovo mėnesio nebuvo įmanoma spėti bent iki birželio pradžios sutvarkyti kelių takelių, juoba kad kaip priešingą pavyzdį Spyglys gali pateikti Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) direkcijos darbo rezultatus.

„Atvira Klaipėda” irgi rašė, kaip dar gegužės pabaigoje Smiltynėje kelios dviratininkės moterys neberado nusileidimo per kopas takelio į paplūdimį. Tąsyk KNNP direktorės pavaduotoja Lina Dikšaitė sakė, jog su nauju rangovu darbų sutartis buvo pasirašyta tik balandžio mėnesį ir žadėjo, jog visi nerijos takai, vedantys prie jūros, bus sutvarkyti iki birželio pabaigos.

Tačiau pats Spyglys gali paliudyti jau birželio 14 d. savo akimis matęs naują medinį per kopas į Smiltynės moterų paplūdimį vedantį taką.

Abejodamas, jog tvarkytinų takų Kuršių nerijoje yra mažiau nei Klaipėdai priklausančiuose pliažuose, Spyglys siūlo komandiruoti uostamiesčio tvarkdarius pasisemti patirties pas kaimynus už marių, idant ir kitąmet vasara jų neužkluptų netikėtai…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt