P0

Regionas

Fotomenininkus ragina teikti paraiškas Neringos mero premijai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-03


Neringos savivaldybė jau trečiąjį kartą skelbia paraiškų teikimą Mero premijai gauti. Premija skiriama už reikšmingą kūrinį ar kūrinių ciklą, kuriame analizuojamos, dokumentuojamos ar interpretuojamos Kuršių nerijos temos ir objektai. Paraiškų laukiama iki liepos 17 d.

Paraiškas gali teikti Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai ar kiti fotografijos kūrėjai, turintys meno kūrėjo statusą.

Palmiros Mart nuotr.

Paraiškas – trumpą pretendento kūrybinės veiklos aprašymą, siūlomo(-ų) premijuoti kūrinio(-ų) kopijas ir pasirašytą motyvuotą siūlymą (rekomendaciją) – gali teikti Lietuvoje veikiantys fiziniai ir juridiniai asmenys.

Paraiškas vertins mero potvarkiu sudaryta komisija.

Paraiškos priimamos iki liepos 17 d. įskaitytinai nuo 8 val. iki 17 val. (penktadieniais iki 15.45 val.), pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12.45 val. adresu Taikos g. 2, 14 kab., Neringa.

Paraiškas siunčiant paštu, jos turi būti pristatomos registruotu laišku. Tokiu atveju  priėmimo terminas galioja pagal pašto antspaudo datą ant voko ar pagal įteikimo pasiuntiniui datą, kuri turi būti ne vėlesnė nei paskutinė paraiškų pateikimo diena. Elektroninė paraiškos kopija siunčiama elektroniniu paštu meras@neringa.lt.

Informacija pasiteiravimui el. p. edita.radzeviciene@neringa.lt, tel. 8 469 52622;  mob.+37068210214.

2017-aisiais Mero premija skirta Vitalijui Butyrinui už legendinę koliažų seriją pajūrio tema, o 2018-aisiais Alvydui Lukiui už fotografijų serijas ,,Krikštai“ ir ,,Daiktai iš jūros“.


2019-07-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt