Kriminalai ir nelaimės

Vagys siautėjo ir įmonėje, ir ligoninėje, ir viešbutyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-05


Per vieną dieną Klaipėdoje užregistruotos trys vagystės iš oficialių įstaigų patalpų.

Labiausiai nuo ilgapirščių nukentėjo įmonės, įsikūrusios Šilutės pl., vadovybė.

Ketvirtadienio rytą apie 7.15 val. atvykęs į darbą vyras pastebėjo, kad iš įmonės patalpose esančio seifo dingo apie 2555 eurų grynaisiais, įvairūs perdavimo-priėmimo dokumentai bei vaizdo stebėjimo kamerų modulis. Įmonės patalpų durys, langai ir pats seifas buvo uždaryti ir užrakinti, įsilaužimo požymių nepastebėta.

Tą pačia dieną į policiją kreipėsi 43 metų vilnietis, kuris pranešė pinigų – 2 100 eurų – netekęs Naujojo sodo g. esančio viešbučio kambaryje, kurio durys buvo atrakintos.

Gerokai mažesnės pinigų sumos – 160 eurų – ketvirtadienį apie 17 val. pasigedo viena Klaipėdos ligoninių, esančių Liepojos g., darbuotoja. Piniginė su asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu, kreditinėmis kortelėmis bei pinigais buvo pavogta iš darbo kabineto. Patirtą nuostolį nukentėjusioji įvertino 210 eurų.


2019-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt