P0

Regionas

Sužalota garbaus amžiaus moteris, girtas ukrainietis nenukentėjo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-07


Mindaugo karūnavimo dieną Kretingos rajone įvyko avarija, kurioje nukentėjo moteris, o Kretingos centre prie vairo sučiuptas girtas ukrainietis.

Policija praneša, kad šeštadienį apie 17.40 val. Kretingos rajone Žadeikių kaimo ribose 59 metų vyro vairuojamas „VW Touran” pagrindiniame kelyje nereguliuojamoje sankryžoje suko į kairę, nepraleisdamas pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Audi A3.” Jį vairavo 85 metrų senolis. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, nukentėjo 73 metų „ Audi A3″ keleivė, ji perduota medikams. Ar vairuotojai buvo blaivūs, nepranešama.

Tuo metu vėlai vakare, apie 22. 3o val. policija gavo pranešimą, kad Kretingoje, Grafų Tiškevičių g. važiuoja galimai neblaivaus asmens vairuojamas automobilis, kuris įtartinai manevruoja. Atsitrenkęs į šaligatvio bortelį, automobilis prakirto padangą, tačiau nesustojo, toliau važiavo su nuleista padanga.

Netrukus pareigūnai Tvenkinio g. aptiko automobilį „Opel Vectra”, šalia kurio buvo sulaikytas 24 metų Ukrainos pilietis. Jam nustatytas 2,18 prom. girtumas.  Ukrainietis uždarytas į areštinę.


  2019-07-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt