P0

Kriminalai ir nelaimės

Vagystės paplūdimiuose nesiliauja

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-14


Atšilus orams ir klaipėdiečiamas bei miesto svečiams plūstelėjus į pajūrį, policija vėl registruoja paplūdimiuose atsinaujinusias vagystes.

Šeštadienį apie 14.30 val. Girulių paplūdimio kopose 33 metų moteris paliko vaikišką vežimėlį, o grįžusi neberado ant jo pakabinto krepšio, kuriame buvo asmens tapatybės kortelė, mobilusis telefonas. Padarytą žalą nukentėjusioji įvertino 175 eurais.

Tuo metu po dviejų valandų Antrosios Melnragės paplūdimio kopose 58 metų vyras be priežiūros paliko savo kuprinę, o po kelių minučių grįžęs irgi jos neberado. Kuprinėje buvo piniginė su dokumentais bei telefonas, vyrui padaryta 350 eurų žala.


2019-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt