P0

Kriminalai ir nelaimės

Girti prie vairo: ir devyniolikmetis, ir šeštą dešimtį bebaigianti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-18


Trečiadienį Klaipėdoje per du eismo įvykius nukentėjo žmogus, buvo apgadintas automobilis. Abiejų avarijų kaltininkai – girti vairuotojai.

Pirmoji eismo nelaimė įvyko ryte, apie 9 val. Taikos pr. ir Kauno g. sankryžoje sudūrus dviem automobiliams. Nustatyta, kad „Peugeot“, priklausantį įmonei, variavo neblaivaus (1,97 prom.) 19-metis vaikinas. Jis viršijo greitį, nesilaikė saugaus atstumo, atsitrenkė į priekyje stovėjusį automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 22 metų mergina.

Po susidūrimo automobilio „Peugeot“ vairuotojas bandė pasišalinti iš įvykio vietos. Jaunuolį sulaikė 50-metis vyras.

Avarijos metu nukentėjo „VW Passat“ vairuotoja. Ligoninėje jai diagnozuotas kaklo raiščių patempimas, galvos sumušimas, mergina išleista gydytis ambulatoriškai.

Vakare, apie 22.30 val. policija gavo pranešimą apie eismo įvykį Šilutės pl.

59 metų eismo įvykio kaltininkė buvo surasta netoliese esančiuose namuose. Ji paaiškino, kad būdama neblaivi vairavo automobilį ,,MB A140″ ir, važiuodama atbuline eiga, atsitrenkė ir sugadino automobilį ,,VW Golf”. Tada pasistatė mašiną, ant lapelio užrašė savo telefono numerį, jį užkišo už sugadinto automobilio ir nuėjo namo. Moteriai nustatytas 2,12 prom. girtumas. Ji uždaryta į areštinę.

 


  2019-07-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt