P0

Švietimas

Studentų šventės eisenoje – „Dancer“ ir pneumobilis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-22


Klaipėdos universiteto (KU) bendruomenė kaip ir kasmet, taip ir šiemet, prisijungs prie didžiosios Jūros šventės eisenos. Joje dalyvaus ne tik aktyvi KU bendruomenė, bet ir KU studijuojantys užsienio studentai.

Jūros šventės eisenos metu bus galima išvysti ir KU pneumobilį, laimėjusį sidabrą Vengrijoje. KU nuotr.

„KU didžiuojasi savo mokslininkų veikla, kuri garsina universiteto vardą visame pasaulyje. Šįkart Jūros eisenos metu klaipėdiečiai iš arti galės išvysti elektrinį autobusą „Dancer“, prie kurio kūrimo prisidėjo KU mokslininkai. Šis „kūną“ įgavęs projektas jau sertifikuotas, atitinkantis visus techninius ir saugumo reikalavimus bei gali būti naudojamas keleivių vežimui visose Europos Sąjungos šalyse“, – pranešime spaudai cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Planuojama, kad du tokie autobusai išriedės ir į uostamiesčio gatves.

Švietimo vidus

Skelbiama, kad KU inžinieriai – vieninteliai pneumobilių kūrėjai Lietuvoje, kasmet dalyvaujantys tarptautinėse varžybose. Šiemet iš vienų, vykusių Vengrijoje, KU komanda grįžo su sidabro medaliu. Jūros šventės eisenos metu bus galima išvysti ir šį pneumobilį.

Puikią nuotaiką eisenoje kurs ir prie KU komandos prisijungę žymiausi sportininkai bei KU vardą garsinančios KU šokėjos „Leader dance“, ne kartą dalyvavusios pasaulio krepšinio čempionatuose. Prie eisenos prisijungs ir mėlynais kostiumais vilkintys KU Jūros tyrimų instituto mokslininkai, savo apranga simbolizuojantys rūpinimąsi miesto švara ir aplinkosauga.


  2019-07-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt