P0

Transportas

Į Palangą sugrįžta amerikietiški automobiliai (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-25


Palangoje bei Šventojoje savaitgalį itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – kurorte vyks jau 12-asis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2019“.

Žiemos stadione (Vytauto g. 16) šeštadienį susirinkę sąskrydžio dalyviai ne tik bendraus, varžysis tarpusavyje, bet ir dovanos gražų reginį žiūrovams. Čia vyks įvairios atrakcijos, bus renkami geriausi automobiliai ir motociklai.

Praėjusią vasarą amerikietiškų automobilių gerbėjai buvo atvykę ir į Klaipėdą. Palmiros Mart nuotr.

Išskirtinio dėmesio vertos technikos sąskrydyje nestigs – žiūrovai galės pasigrožėti 1924 m. gamybos „Ford Model T“, 1933 m. laidos „Plymouth Special”,  išskirtinio dizaino 1951 m. gamybos „Studebaker Champion“, sudominti turėtų ir Lowrider automobiliai, skirti šliaužti bei šokinėti: 1984 m. gamybos „Shevrolet Monte Carlo“ bei nuolatinis sąskrydžio „American Spirit“ dalyvis iš Baltarusijos – 1975 m. laidos „Shevrolet Monte Carlo“. Tarp motociklų taip pat bus išskirtinių – be kitų, pasigėrėti bus galima 2014 m. laidos Victory Cross Country Z-ness bei 2017 m. gamybos „Indian Chieftain“.

Atėjusieji pasigrožėti amerikietiška technika kviečiami nelikti tik pasyvūs stebėtojai – šeštadienį nuo 12 val. iki 16 val. visi norintys galės stebėti, kaip renkami renginio geriausi ir kaip renginio dalyviai pristato konkurse „Aš ir mano automobilis“. O pasirinkimą sąskrydžio organizatoriai siūlo platų – šiais metais dalyvių laukia daugiau kaip 30 nominacijų.

Renginio metu nebus pamiršti ir mažieji – jų lauks pripučiama pilis bei įvairūs skanėstai.

Sąskrydžio organizatoriai pabrėžia, jog reginio zona yra draugiška augintiniams.

Žiūrovų labiausiai laukiama renginio dalis neabejotinai yra didysis dalyvių paradas Palangos gatvėmis. Amerikietiška technika į Palangos gatves išriedės 16.30 val. – Didžiojo kruizo metu automobiliai ir motociklai ratą suks šiuo maršrutu: Vytauto g.,  S. Dariaus ir S. Girėno g., Plytų g.,  Ganyklų g., Druskininkų g., Vytauto g., J. Basanavičiaus g., Birutės al., Kęstučio g. – Vytauto g.  ir grįš  į Žiemos stadioną, esantį Vytauto gatvėje.

Beje, šiemet amerikietiška technika savo išskirtinumu ir galingų variklių gausmu džiugins ne tik Palangos, bet ir Šventosios gyventojus bei svečius. Jau penktadienį, liepos 26 d., nuo 17 iki 18 val. amerikietiškos technikos paroda šventojiškių dėmesio lauks Jūros gatvėje.


  2019-07-25

  3 komentarai “Į Palangą sugrįžta amerikietiški automobiliai”

  1. Avatartaute (IP: 188.69.194.44)

   kiek kainuojo

  2. AvatarBro (IP: 82.135.197.124)

   tekstą patys rašėt ar “amerikiečiai”? Pataisykit Chevrolet Monte Carlo, Plymouth Special, ir aišku parašykit datą. Kada tas sąskrydis bus? Logika sako kad turėtų būti šeštadienis, bet va straipsnyje to nėra.

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Tai Palangos savivaldybės pranešimas spaudai. Pataisėme, ačiū.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt