P0

Švietimas

Kolegija kviečia rinktis darželio auklėtojo specialybę (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-26


Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) kviečia pasirinkti Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programą, kuri šiuo metu esą yra labai paklausi darbo rinkoje. Trumpa studijų programos trukmė ir penkios pedagoginės praktikos sudaro galimybę kolegijos studentams įgyti reikalingų specialybei žinių ir praktinių įgūdžių.

Kolegijoje paskaitas skaito užsienio mokslininkai, Lietuvos lopšelių – darželių direktoriai, direktorių pavaduotojai ugdymui ir  stiprūs pedagogai–praktikai. Studentų praktikos atliekamos visame Vakarų Lietuvos regione bei užsienyje pagal Erasmus+ programą.

Baigę studijas, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai galės dirbti visose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas teikiančiose švietimo įstaigose su vaikais nuo gimimo iki 7 metų amžiaus.

Švietimo vidus

Pasak KVK pranešimo, iš kitų Lietuvos aukštosiose mokyklose siūlomų panašių programų ši išsiskiria tuo, kad yra šiuolaikiška, orientuota į skandinaviško stiliaus vaiko ugdymą ir siūlo bene mažiausią studijų kainą Lietuvoje.

Dėl studijų kreiptis reiktų el. paštu: priemimas@kvk.lt arba tel: +370 630 07738; +370 673 69077.


2019-07-26

2 komentarai “Kolegija kviečia rinktis darželio auklėtojo specialybę”

  1. kokia yra auklėtojos alga ir darbo grafikas. Taip pat įvardinkite Klaipėdos darželių būklę ir apkrovas.T.y. kiek vaikučių sudaro 1 ną grupę vidutiniškai ir kiek darželių buvo suremontuota – generališkai renovuota per paskutinius metus. Gerai būtų žinoti ir nuo sovietinių laikų dirbančių ir jau kritusių į šizofreniją darželio vedėjų-pensininkių skaičių

  2. Mergaitės,pirma užeikit į darželį ir susipažinkite su realybe.Nesivadovaukyte vaikystės įspūdžiais.Realybė kiek kitokia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt