Kriminalai ir nelaimės

„Porsche” priemiestyje lėkė beveik 200 km/h greičiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-06


Pirmadienį Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnams tikrinant, kaip vairuotojai laikosi greičio reikalavimų, įkliuvo ir šių metų greičio  rekordininkas: blaivus 40-metis „Porsche 911″ vairuotojas Medelyno gatve skriejo 186 kilometrų per valandą greičiu, kai čia leistinas greitis yra 60 km/val.

Kelių policijos tarnybos pareigūnai praneša ir ir toliau vykdysiantys greičio kontrolę uostamiestyje ir Klaipėdos apskrityje, tad įspėja vairuotojus būti dėmesingais ir nesėsti prie vairo išgėrus. Palmiros Mart nuotr.

Be Porsche vairuotojo dar vienas greičio mėgėjas tądien surinko visą „puokštę“ pažeidimų – 39 metų BMW X6 vairuotojas ne tik viršijo greitį, bet ir buvo neblaivus. Alkoholio matuoklis parodė 1,04 promiles, be to, paaiškėjo, jog šiam asmeniui už greičio viršijimus jau atimta teisė vairuoti automobilį.

Iš viso pirmadienį pareigūnai užfiksavo net 35 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, už kuriuos pažeidėjams teks atsakyti administracine tvarka.

Kelių policijos tarnybos pareigūnai praneša ir ir toliau vykdysiantys greičio kontrolę uostamiestyje ir Klaipėdos apskrityje, tad įspėja vairuotojus būti dėmesingais ir nesėsti prie vairo išgėrus.


2019-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt