P0

Kriminalai ir nelaimės

Plėšimai ir vagystės nesiliauja

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-08-12


Klaipėdoje vėl atsinaujino plėšimų banga – žmonės užpuldinėjami jau ir namuose, ir vidury dienos viešose vietose. Tęsiasi ir vagystės paplūdimiuose.

Sekmadienio naktį apie 2 val. į Sulupės g. 65 metų vyro butą pasibeldė matytas vyriškis. Jam atidarius duris, į butą įėjo du asmenys, kurie sumušė šeimininką bei apvogė namus. Nukentėjusiajam padaryta 1000 eurų žala.

Vaikinas vidury dienos sumuštas ir apiplėštas parkelyje Debreceno g. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Dar įžūlesnis plėšimas įvykdytas šeštadienį dieną.

Apie 17.05 val. Debreceno gatvės parkelyje 21 metų vaikinas buvo užpultas eidamas tarp namų. Prie jo pribėgo kokie 6 nepažįstami vaikinai, nuo kurių sklido alkoholio kvapas, bei 3 merginos. Vienas iš vaikinų pradėjo kaltinti iš jo brolio pasisavinus 10 eurų. Jis buvo apie 17 metų, 180 cm. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, tamsių trumų plaukų, kalbėjo lietuviškai, buvo apsirengęs mėlynos spalvos marškinėliais, juodos spalvos šortais.

Vaikinas bandė aiškinti, kad pastarasis klysta, tačiau tuo metu pajuto smūgių krušą. Jam pargriuvus ant žemės, iš galinės kelnių kišenės iškrito 500 eurų vertės telefonas, kurį pagriebė viena iš merginų ir kartu su visais pabėgo.

Abiem minėtais atvejais policija pradėjo tyrimus dėl plėšimo.

Be to, sekmadienį Melnragėje žaibiškai buvo apvogtas vyras.

Vidudienį 1-osios Melnragės paplūdimyje 70-metis vyras šalia savęs pasidėjo šaltkrepšį, kuriame buvo ir jo rankinė. Baigęs pokalbį telefonu, atsisukęs pamatė, kad šaltkrepšio nebėra.

Rankinėje vyriškis turėjo 150 dolerių, 230 eurų grynaisiais, asmens tapatybės dokumentus ir kt. Nukentėjusiajam padaryta 420 eurų žala.


2019-08-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt