P0

Vasara

Rugpjūčio pabaiga kvies mėgautis vasariška šiluma

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-25


Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, jog rugpjūčio mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė Lietuvos oro temperatūra buvo 18,6 °C (teigiama 1,3° anomalija). Vidutinė oro temperatūra buvo nuo 17,4 °C Rytų Lietuvoje ir Žemaičių aukštumoje iki 19,3 °C Pietų Lietuvoje ir 20 °C Nidoje.

Aukščiausia oro temperatūra didžiojoje šalies dalyje siekė 25–28 °C, Rytų ir Pietų Lietuvoje pakilo iki 29-31 °C. Žemiausia naktį buvo nukritusi iki 5–9 °C, pajūryje ir pamaryje 11–12 °C, Kuršių nerijoje iki 15 °C.

Antrąjį rugpjūčio dešimtadienį vidutinis kritulių kiekis Lietuvoje buvo apie 11 mm. Didžiojoje šalies dalyje kritulių kiekis neviršijo 10 mm.

Rugpjūčio antrąjį dešimtadienį Saulės spindėjimo trukmė buvo artima standartinei klimato normai (SKN) (vidutiniškai 86 val.). Trumpiausiai Saulė spindėjo Šiaulių apskrityje, ilgiausiai – Biržų apylinkėse ir vakariniame pakraštyje.

Saulės spindėjimo trukmė antrąjį rugpjūčio dešimtadienį.

Paskutinioji rugpjūčio savaitė prognozuojama labai  šilta, artima šių metų birželiui. Klaipėdoje ir visame Vakarų regione oro temperatūra dienomis laikysis apie iki  25-26 °C, bus saulėta. Šiltos bus ir naktys, temperatūra nukris vos iki 18 °C.

Baltijos jūros vanduo ir Klaipėdos, ir Nidos, ir Palangos paplūdimiuose įšilęs iki 20 °C , tad puikus laikas skubėti pasimėgauti vasaros pabaigos malonumais.


  2019-08-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt