Draugas su uodega

Bjaurusis ančiukas, virtęs į baltą gulbiną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-03


„Oniksas – apie 8 mėnesių baltas katinukas, tikras gražuoliukas. Rastas gatvėje, visiškas naminukas. Suvargęs, visas purvinas, alkanu pilvuku. Ilgokai jis vaikščiojo pasimetęs ar pamestas gatvėje. Bjaurusis ančiukas virto į baltą gulbiną ir jau pasiruošęs keliauti į naujus namus. Oniksas labai draugiškas, demonstratyviai reiškiantis savo emocijas. Jo draugijoje nebus niekam nuobodu. Nukirmintas, nublusintas, kastruotas, ženklintas. Tvarkingai naudojasi kraiko dėžute”, – taip dar vieną savo globotinį apibūdina Klaipėdos gyvūnų globos draugijos atstovė Odeta.

Norintieji turėti tokį uodeguotą draugą ar paremti draugiją kraiku, maistu turėtų skambinti tel. +370 610 65424.

Paremti pinigais Klaipėdos gyvūnų globos draugiją galima norimą sumą pervedant į sąskaitą LT43 7044 0600 0828 2348 SEB banke.


2019-09-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt