Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos apskrityje – mažiau žuvusiųjų gaisruose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-06


Per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 9222 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius išaugo 1,9 proc.

Gaisruose žuvo 52 žmonės (pernai per tą patį laikotarpį – 61), vaikų žūčių pavyko išvengti, o 119 gyventojų patyrė traumų. Tai mažiausias žuvusių žmonių gaisruose skaičius per 16 metų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, jog gaisrų metu ugniagesiai išgelbėjo 99 gyventojus, iš jų 6 vaikus. Nuo ugnies jie apsaugojo 718 pastatų, 109 transporto priemones, išgelbėjo 283 gyvūnus.

Šalyje kilo 4 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 44 gaisrai nusinešė po vieną žmogaus gyvybę. Miestuose žuvo 20 žmonių, o miesteliuose bei kaimo vietovėse – 32.

Klaipėdos apskrityje, lyginant su kitomis, žuvusių žmonių gaisruose skaičius yra  mažesnis. Čia, kaip ir Panevėžio bei Utenos apskrityse, per 8 mėnesius žuvo 5 žmonės, kaip tuo metu Vilniaus apskrityje gaisrai nusinešė 13-os žmonių gyvybes, Šiaulių – 7,  po 6 – Kauno ir Telšių.

Mažiau žuvusiųjų tik Marijampolės (3) bei Alytaus ir Tauragės apskrityse (po vieną).


2019-09-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt