P0

Švietimas

Moksleiviams padedantis projektas – ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-06


2018 metų lapkritį įkurta nepelno siekianti organizacija „Kartu tikrai galime“ nuo šių mokslo metų mokiniams siūlo galimybę tobulinti savo mokymosi bei mokymo įgūdžius ir Klaipėdoje.

Prieš beveik metus šį projektą sumanė patys moksleiviai – Vilniaus licėjaus gimnazistai. Pagrindinis jo tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui nemokamai siekti aukštesnių rezultatų mokantis, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties, finansinių galimybių ar turimų pasiekimų. Didžiausias organizacijos išskirtinumas – jaunieji „mokytojai“.

Švietimo vidus

„Sekmadienį padėti 5-8 klasių mokiniams susirenkantys savanoriai gimnazistai įgauna daug patirties: jie tobulina komunikacines žinias ir atranda ryšį su jaunesniais, įgyja patirties kitų mokyme ir taip išbando save mokytojo vaidmenyje. Savanoriai dalyviams tampa pavyzdžiais, jie įneša įvairovės į įprastą mokymąsi, parodo, kad pagalbą galima gauti ir nebūtinai iš geriausių korepetitorių, o tiesiog iš padėti pasiruošusių gimnazistų”, – rašoma organizacijos pranešime.

Pirmojo sezono pabaigoje į šią organizaciją buvo įsitraukę penki miestai: Vilnius, Kaunas, Marijampolė, Šiauliai ir Jonava.

Nuo šių mokslo metų Klaipėdos miesto moksleiviai taip pat galės tapti šios organizacijos dalimi, kadangi organizacija plečiasi ir čia.

Pirmasis užsiėmimas vyks spalio 13 d. Visi norintieji gali registruotis internetiniame puslapyje www.kartutikraigalime.lt.

Užsiėmimai vyksta sekmadieniais.


  2019-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt