P0

Kultūra

„Įkalčių slėpimo agentūra” įvykdys muzikinį nusikaltimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-11


Šį ketvirtadienį į Klaipėdą atvyksta „Įkalčių slėpimo agentūra“. Šviečiant žibintams bus įvykdytas muzikinis nusikaltimas.

„Octopus Oposumus“ – tai dviejų pasirodymų ciklas uostamiestyje.

18 – 19 val. pagalandę peilius knygyne VAGA (Herkaus Manto g. 9), agentūros vaikinai 22 val. persikels į TEMĄ pribaigti įkalčius uosto naktyje (Naujojo Uosto g. 3).

Agentūra žinoma dar ir „Cleaning service agency“ vardu.

Tai dviejų menininkų gyvai atliekamos elektroninės muzikos ir performanso projektas. Šių atlikėjų pasirodymai kiekvieną kartą tampa nauja patirtimi tiek žiūrovams, tiek patiems menininkams. Jų koncertai yra pažymėti elektroninės muzikos ir detektyvinių pasakojimų dūriais, kuriuos lydi unikalios šokių muzikos akcentai ir kiekvieno pasirodymo lokacijai sukurtas konceptualus turinys. Šie menininkai apibrėžia savo muziką tokiais terminais, kaip #weirdotronica #fluxcore #pornonoise.

Mistinė istorija prasidėjo maždaug prieš metus, po to, kai du menininkai išvyko į degančius Portugalijos kalnus ieškoti mitologinio Auksinio Burgerio ir įbedę kastuvus į žemę pradėjo kasti. Tai buvo projektas, nuskambėjęs #PromoteTheDigging vardu. Tamsoje blyksint peiliams šiandien jie diggin’a toliau.

Organizatoriai skelbia, jog abu renginiai nemokami.

Kultūros straipsnių vidus

 


2019-09-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt