P0

Kriminalai ir nelaimės

Autobuse paliko du pistoletus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-12


Klaipėdos maršrutinio autobuso vairuotojas po reiso galinėje stotelėje autobuso salone aptiko neįprastus radinius: du telefonus ir du ginklus.

Trečiadienio vakare apie 20.35 val. į autobusų stotį iškviesti policijos pareigūnai autobuse rado vyrišką striukę, panaudotą švirkštą, išardytą dujinį pistoletą ,,IZH 34 M” , šaunamąjį ginklą ,,MAUSER-765″, 19 šovinių bei vieną šovinio gilzę.

Autobuso vairuotojas nurodė, jog minėtus daiktus paliko autobuso keleivis, kuris į autobusą įlipo apie 18 val. Debreceno stotelėje. Vyras galėjo būti apie 40 metų amžiaus, apie 1,85 m. ūgio.


2019-09-12

Vienas komentaras apie “Autobuse paliko du pistoletus”

  1. Na jeigu paliko ir telefonus, tai savininką galima nustatyti labai greitai t.y. nuo straipsnio rašymo pradžios, pabaigoje jau gali žinoti kam jie priklauso. Aišku prasidės, informacijos negali skleisti, nes trukdys tyrimui ir t.t. Jeigu neviešins, galimai tai slaptųjų tarnybų žmogus. Dirbau, žinau ką kalbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt