P0

Orai

Laukia lietinga ir vėjuota savaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-29


Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, ateinanti savaitė bus lietinga ir vėjuota.

Skėčių prireiks visą savaitę, nes panašūs lietingi, su retais pragiedrėjimais orai prognozuojami iki pat kito savaitgalio. Palmiros Mart nuotr.

Pirmadienį visoje šalyje, neišskiriant ir pajūrio, prognozuojamas lietus, kai kur smarkus. Antroje dienos pusėje pietvakariniuose rajonuose vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai stiprės iki 15-18 m/s. Temperatūra naktį kris iki 9–14, dieną kils iki 11–16 laipsnių.

Lietus iš pajūrio nesitrauks ir antradienį bei trečiadienį, tačiau nebebus toks intensyvus, galimi trumpalaikiai pragiedrėjimai. Nakties ir dienos temperatūra skirsis vos laipsniu kitu, vyraus 11-13 laipsnių šiluma.

Skėčių einantiems į lauką prireiks visą savaitę, nes panašūs lietingi, su retais pragiedrėjimais orai numatomai iki pat kito savaitgalio.

Prognozuojama, kad spalio pirmoje pusėje oro temperatūra bus vienu laipsniu žemesnė, o kritulių kiekis iki 50 % didesnis už įprastinę normą.


  2019-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt