P0

Fotoreportažai, Mums rašo

Paminėjo Pasaulinę gyvūnų dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-30


Dešimtosios, jubiliejinės Pasaulinės gyvūnų dienos (PGD) paminėjimas Gargžduose įrodė: ši šventė per dešimtmetį tapo ne tik vienu smagiausių Lietuvoje renginių gyvūnams augintiniams ir jų šeimininkams, bet ir pavirto tikru atsakingos šeimininkystės idėjų centru. 

Daugiausia lankytojų šiemet sutraukė PGD šventės erdvės, kuriose buvo dalijamasi žiniomis apie augintinių mitybą ir priežiūrą bei organizuojamos savanoriškos veiklos.

Savanorystės palapinėje lankytojus ypač įtraukė „Jenga“ žaidimas: iš medinių kaladėlių buvo statomas kuo aukštesnis bokštas, o šventės organizatorė bendrovė „Mars Lietuva“ už kiekvieną pastatytą aukštą įsipareigojo skirti 10 porcijų augintinių ėdalo prieglaudoms. Per šventę savanoriai, įsitraukę į bokšto statybas, globojamiems augintiniams surinko 2190 porcijų ėdalo.

Kaip ir kasmet, savanorystės veiklų metu buvo dažomos būdos, gaminami žaislai šunims ir katėms – visi šie gaminiai pasieks gyvūnų prieglaudas.2019-09-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt